NABÍZÍME

  • nákup nad 5.000,- doprava zdarma
  • osobní odběr možný po domluvě (platba předem bankovním převodem)

DOPRAVA (Česká Pošta)

  • doprava ČR    99,- Kč (platba předem bankovním převodem)

.

 

Z technických důvodů momentálně odesíláme pouze zboží, které je skladem !

Uvedené ceny jsou již se slevou 50 %.

OD 1.3.2017 JE MOŽNÁ PLATBA POUZE BANKOVNÍM PŘEVODEM !

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

 

Nejhledanější

boty do vody * deštníky * dětské boty * dětské oblečení pro miminka * Dětské oblečení * gumáky * hračky * hračky pro kluky * plavky * hračky pro děvčata * playshoes * dětské pláštěnky * punčocháče * Dětské zimní boty *


Obchodní a dodací podmínky » Výměna a vrácení zboží
Výměna a vrácení zboží

Vrácení a výměna zboží

Výměna velikosti

V případě že velikost zakoupeného zboží bude nevyhovující, máte možnost nám ho poslat zpátky a my Vám pošleme novou velikost, která Vám bude vyhovovat.

Vrácení zboží

Zboží zakoupené v našem internetovém obchodě máte nárok do 14ti dnu bez udáni důvodu vrátit na adresu:

E-dětské boty

 

Zuzana Zítková
Na lysinách 47
147 00 Praha 4 - Hodkovičky

Vracené/měněné zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, na vlastní náklady. Vracené/měněné zboží, které bude zasláno na dobírku, nebude převzato! Po obdržení vráceného/měněnébo zboží Vám obratem vrátíme odpovídající částku (kupní cenu zboží)/zašleme nové zboží odpovídající velikost. Náklady spojené s dopravou vraceného/měněného zboží hradí kupující. Způsob úhrady dopravného je: bankovním převodem nebo dobírkou - bude domluveno individuálně.
O úmyslu odstoupit od smlouvy, je kupující povinen informovat prodávajícího emailem na adresu nebo doporučeným dopisem na shora uvedenou adresu. Vracené zboží, které bude zasláno na dobírku, nebude převzato! Po obdržení vráceného zboží prodávající obratem kupujícímu vrátí zpět odpovídající částku (kupní cenu zboží) předem dohodnutým způsobem (převod na účet).