NABÍZÍME

  • nákup nad 5.000,- doprava zdarma
  • osobní odběr možný po domluvě (platba předem bankovním převodem)

DOPRAVA (Česká Pošta)

  • doprava ČR    99,- Kč (platba předem bankovním převodem)

.

 

Z technických důvodů momentálně odesíláme pouze zboží, které je skladem !

Uvedené ceny jsou již se slevou 50 %.

OD 1.3.2017 JE MOŽNÁ PLATBA POUZE BANKOVNÍM PŘEVODEM !

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

 

Nejhledanější

boty do vody * deštníky * dětské boty * dětské oblečení pro miminka * Dětské oblečení * gumáky * hračky * hračky pro kluky * plavky * hračky pro děvčata * playshoes * dětské pláštěnky * punčocháče * Dětské zimní boty *


Obchodní a dodací podmínky » Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky se vztahují na nákup prostřednictvím internetového obchodu na těchto internetových stránkách.
Prodávající:
E-dětské boty
Blanka Makovičová
Žižkova 923
252 62 Horoměřice (Praha - západ)
IČO: 88368742
Kupující:
Fyzická a/nebo právnická osoba, která nakupuje výrobky nebo zboží z internetového obchodu
Smluvní vztahy podléhají výhradně platným zákonům na území ČR.
Posláním závazné objednávky vyjadřuje kupující souhlas s těmito obchodními a platebními podmínkami a bere na sebe závazek je v plné míře respektovat.

Způsob objednávání a uzavření kupní smlouvy

Objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou považovány za závazné. Po přijetí objednávky Vám na Vaši elektronickou adresu automaticky zašleme potvrzení o jejím přijetí. Objednávka bude potvrzena v co nejkratší době, spolu s potvrzením objednávky upřesníme termín dodání zboží.
Prodávající neručí za omyly v objednávce ze strany kupujícího.
Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí, akceptuje výši ceny zboží, zvolený způsob dopravy a platební podmínky.
Prodávající si vyhrazuje právo požádat kupujícího o případnou písemnou autorizaci objednávky.
Podání objednávky je považováno za návrh kupní smlouvy. Místem doručení zboží je adresa doručení uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího jeho převzetím a úplným zaplacením kupní ceny.

Předmět objednávky a závazky prodávajícího

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v objednávce. Prodávající se zavazuje dodat zboží v bezvadném stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží, vyhovující daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky.
Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu. 

Závazky kupujícího

Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit kupní cenu, včetně případného poštovného. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.


Cena

V internetové nabídce je cena uvedena včetně balného, bez poštovného.

Zrušení objednávky a vrácení zboží

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že Kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu a k uzavření Kupní smlouvy nedojde.
Kupující má právo odstoupit od smlouvy, nejpozději do 14 dnů ode dne převzetí zboží, v tomto termínu je kupující povinen vrátit prodávajícímu zpět nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, na vlastní náklady. O úmyslu odstoupit od smlouvy, je kupující povinen informovat prodávajícího emailem na adresu nebo doporučeným dopisem na shora uvedenou adresu. Vracené zboží, které bude zasláno na dobírku, nebude převzato! Po obdržení vráceného zboží prodávající obratem kupujícímu vrátí zpět odpovídající částku (kupní cenu zboží) předem dohodnutým způsobem (převod na účet). Náklady spojené s dopravou vraceného zboží hradí kupující. 

Nepřevzaté zboží

V případě, že kupující odmítne zboží převzít, má prodávající právo uplanit vůči němu smluvní pokutu ve výši 1% z fakturované částky a náklady na poštovné.